O PORADNI

Jesteśmy  specjalistami z zakresu odżywania i dietetyki klinicznej z  kilkunastoletnim stażem.

Nasze  wieloletnie  doświadczenie, wiedza,  wypracowane sprawdzone przynoszące efekty metody  współpracy na wielu płaszczyznach z pacjentem, pozwalają nam na  osiąganie niesamowitych  zmian u naszych podopiecznych zarówno tych najmłodszych, jak również dorosłych.

Poradnia dietetyczna DietaClinica to przyjazne miejsce dla osób, które  chcą w sposób bezpieczny, trwały zmienić nawyki żywieniowe.

Przede wszystkim zależy nam na partnerskim, ludzkim wparciu każdego pacjenta wypracowując wspólne kompromisy.

Dlaczego my:

Nasza poradnia  wyróżnia się tym, iż pracujemy  tak aby podejść do problemu całościowo uwzględniając czynniki biologiczne jak i psychologiczne.

Wszystkie narzędzia, zalecenia żywieniowe  dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, sytuacji oraz preferencji, zasobności portfela. Skupiamy się na świadomej zmianie nawyków żywieniowych, co prowadzi do wzrostu efektywności  terpii..

Nie zajmujemy się sprzedażą  ryzykownych terapii w postaci   suplementów i oferowania „modnych”  diet.

Szczególną rolę kładziemy na edukację żywieniową pacjenta ,a mianowicie uczymy, jak prawidłowo komponować posiłki, jak rozplanować je w ciągu dnia, jakie produkty wybierać .

Zawsze służymy wsparciem  również po odbytej konsultacji dietetycznej ,zarówno poprzez kontakt  telefoniczny lub mailowy.

Wspieramy na każdym etapie leczenia: od badania i diagnozy, przez wprowadzanie zmian, po monitorowanie postępów i utrzymywanie rezultatów.

W naszej poradni szczególne miejsce zajmują dzieci i młodzież.  Nasz dietetyk dziecięcy   z  ponad dwudziestoletnim stażem pomaga dzieciom i ich rodzicom  wypracować kompromisy żywieniowe, stara się  pokazać  nowe  kierunki w drodze po lesze zdrowie i samopoczucie  podnosząc ich  świadomość  żywieniową , która zostanie już   z nimi na całe życie.

Zapraszamy Cię do naszego świata zdrowego odżywiania, miejsca stworzonego z pasji, tak aby wesprzeć Cię , pokazać nowe kierunki w drodze po lepsze zdrowie i samopoczucie.